Новини

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
Колектив Ганнівського ліцею вийшли на традиційне весняне прибирання. Згуртованим колективом привели до ладу територію біля пам'ятника Кості Пестушко. Адже, не зважаючи на воєнний стан, наближається день Перемоги, а з ним і повноцінна весна. Українська нація сильна та незнищенна, а порядок та охайність - основні риси, що характеризують її.
 
 
 
 
 
 
22 лютого 2023 року проведено учнівську краєзнавчу онлайн-конференцію «Шляхами подвигу і слави». У заході взяли участь учениця 9 класу Головата Олександра та Попова Дар'я учениця 6 класу. Керівник Гришаєва Людмила.
КРАЄЗНАВЧИЙ ПРОЕКТ
«Афганістан: подвиг, біль, пам’ять…»
Номінація : «Герої серед нас: захисники України»
Відзначені сертифікатами відділу освіти Петрівської селищної ради за активну участь у роботі учнівської краєзнавчої онлайн-конференції «Шляхами подвигу і слави».
 



 
 
 

За результатами ІІІ етапу (обласної) Всеукраїнської олімпіади з історії ГОЛОВАТА Олександра Валентинівна учениця 9 класу отримала диплом ІІІ ступеня. Бажаємо надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук!
 
 
 
 
18 грудня 2022 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства.
Учениця 9 класу Головата Олександра посіла ІІ місця. (Керівник- Гришаєва Л.В.) 
 


 
 
 
 
 
 Цього року вшанування пам'яті жертв сталінського режиму відбуватиметься під час повномасштабної війни росії проти України. Знову проти українців росіяни застосовують геноцидні практики. Адже росія в цій війні переслідує ту саму мету, що й під час Голодоморів — знищити українську ідентичність і націю. Трагічні події сьогоднішнього дня наочно показують нам всім, що дуже важлива жива пам'ять всіх жертв.
 
 
 

 
 
 14 жовтня 1942 року чисельні, але розрізнені загони українських патріотів було об'єднано в УПА. Історія створення та діяльності потужної бойової одиниці й досі залишається однією з найбільш суперечливих сторінок історії України.
 

 
 
 
 
 
 
Російське вторгнення в Україну 2022 року

 24.02.2022 - почалась російсько-Українська війна

 


 

 

 Російське вторгнення в Україну 

Російське вторгнення в Україну 2022 року — відкритий воєнний напад Росії, за підтримки Білорусі, на Україну, розпочатий о 5 годині ранку 24 лютого 2022 року. Вторгнення є частиною російсько-української війни, розв'язаної Росією 2014 року, участь у якій Росія постійно заперечувала.

Військова кампанія почалася після тривалого нарощування російських військ з листопада 2021 року вздовж кордону України з РФ і Білоруссю та визнання органами влади Росії 21 лютого 2022 року терористичних утворень на території України — так званих «ДНР» і «ЛНР» — як державних утворень. Неодноразово різні ЗМІ, західні та українські політики розцінювали накопичення російських військ біля кордонів з Україною як підготовку Росії до війни з Україною[9][10]. Практично одночасно Збройні сили Російської Федерації почали неприховане перекидання додаткових військ на окуповані території Донецької і Луганської областей. 

 

Близько 5 години за київським часом (UTC+2) 24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив про воєнну операцію нібито з метою «демілітаризації та денацифікації України»; через кілька хвилин почалися ракетні удари по всій Україні, в тому числі поблизу Києва. Російські війська вдерлися до України поблизу Харкова, Херсона, Чернігова, Сум, увійшовши з Росії, Білорусі та тимчасово окупованого Росією Криму

  

Будинок у Києві (проспект Валерія Лобановського, 6-А) після обстрілу 26 лютого

Разом із Росією війну проти України веде Білорусь: з прикордонних районів завдаються ракетні удари по території України, здійснюються вильоти бойової авіації для нанесення ракетно-бомбових ударів по території України, відбувається передислокація війська та його забезпечення. Контрольоване Росією Придністров'я (Молдова) також є потенційною загрозою.

 

Завдяки спротиву української армії і сил самооборони вже в перші дні агресії російська армія зазнала значних втрат у живій силі і техніці. У своїй новітній історії, за оцінками України, Росія в усіх війнах, які вона вела, ще не зазнавала навіть приблизно таких великих втрат за такий короткий час. 


За визнанням західної розвідки, Росія зустріла сильніший, ніж очікувалося, опір, що зумовило матеріально-технічні проблеми для її військ, нестачу пального, боєприпасів і продовольства, підрив бойового духу нападників. Швидке об'єднання країн світу для допомоги Україні, як і запровадження потужних санкцій проти Росії, стало несподіваним ударом для країни-агресора.

 

 

З першого дня вторгнення Росія порушує правила ведення війни і масово чинить воєнні злочини. Крім того, російська влада веде інформаційну війну і застосовує пропаганду.







14.12 2021

35 років тому відбулась на нашій землі трагічна подія – аварія на Чорнобильській АЕС, яка зробила негативні впливи на оточуючий світ, країни Європи та людську діяльність пов’язану із атомною енергетикою. 



 

До 35-тої річниці від дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції та Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф в приміщенні шкільної бібліотеки функціонує книжкова виставка «Чорнобиль – довгий слід трагедії». Учні 11 класу переглянули матеріал та ознайомилися із списками учасників ліквідації наслідків на ЧАЕС села Ганнівки.





















18.05.

7-10 класи. Історія України. День пам’яті жертв геноциду кримськотатарсь...




До Дня пам'яті жертв політичних репресій (17 травня) та Дня пам'яті жертв депортації кримськотатарського народу (18 травня)


https://naurok.com.ua/prezentaciya-do-dnya-pam-yati-zhertv-politichnih-represiy-ta-dnya-deportaci-krimskih-tatar-185122.html 

БИКІВНЯНСЬКА ТРАГЕДІЯ: ІМЕНА З БЕЗІМЕННИХ МОГИЛ


 Національний історико-меморіальний заповідник "Биківнянські могили" спільно з Українським інститутом національної пам'яті розпочинають інформаційну кампанію "Биківнянська трагедія: імена з безіменних могил" до Дня пам'яті жертв політичних репресій. https://old.uinp.gov.ua/news/bikivnyanska-tragediya-imena-z-bezimennikh-mogil 


"ВЕЛИКИЙ ТЕРОР» В УКРАЇНІ

      Щороку у третю неділю травня Україна відзначає День пам’яті жертв політичних репресій. Український інститут національної пам’яті підготував інформаційні матеріали про Великий терор — масштабну кампанію масових репресій громадян, що була розгорнута в СРСР у 1937–1938 рр. з ініціативи керівництва СРСР й особисто Йосипа Сталіна для ліквідації реальних і потенційних політичних опонентів, залякування населення, зміни національної та соціальної структури суспільства. Наслідками комуністичного терору в Україні стало знищення політичної, мистецької та наукової еліти, деформація суспільних зв’язків, руйнування традиційних ціннісних орієнтацій, поширення суспільної депресії й денаціоналізація.

https://poltava.to/project/6194/?fbclid=IwAR0FHHfwa8VPHXHtu86Fuo8TbxxSZuRC5fsk3zOXnIS1fe44SDOYKFv28jw 

пʼятниця, 8 травня 2020 р.

Карантин у школах України





Немає коментарів:

Дописати коментар